Jak analizować procesy? - webinar

Jak analizować procesy? - webinar
Czy stosowane dotychczas, tradycyjne metody analizy danych procesowych są nadal wystarczające i adekwatne do nadrzędnych celów i sposobu działania Twojej organizacji? Czy rzeczywiście wspomagają podejmowanie właściwych decyzji biznesowych? Czy brak skutecznych analiz procesów może stanowić istotną barierę rozwoju przedsiębiorstwa?
 
Zacznijmy od tego kim jestem. Od ponad 20 lat zajmuję się doskonaleniem procesów biznesowych. Realizowałem wiele projektów, między innymi dla: Raiffeisen Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Allianz S.A., PZU Życie S.A. i wielu innych firm, w tym instytucji finansowych.
 
Specjalizuję się w metodyce Lean Six Sigma. Od 2011 roku posiadam najwyższe kwalifikacje w zakresie doskonalenia zarządzania operacyjnego. Tytuł Master Black Belt Lean Six Sigma uzyskałem w BMGI w Denver w USA, jednej z najbardziej renomowanych firm zajmujących się kształceniem w dziedzinie zarządzania jakością na świecie (więcej o mnie…).
 
Od wielu lat zajmuję się szkoleniem z dziedziny analizy procesów. Teraz część mojej wiedzy chcę Wam udostępnić zupełnie za darmo.
 
Podczas pierwszego webinarium przedstawiłem metodę analizy danych, która pozwala utrzymywać w organizacji wiedzę na temat stopnia w jakim obecne procesy spełniają wymagania klientów, pracowników i kierownictwa organizacji.